Groenmoes markt

door | 6 april 2016

Groenmoesmarkt

Wij stonden op 20 maart met een informatiestand op de Groenmoesmarkt in Oirschot met ons kleinschalig tuinbouwproject in de Copperbelt te Zambia. Evenals vorig jaar zijn wij op de uitnodiging ingegaan om meer bekendheid te geven aan onze stichting die in Zambia ons land- en tuinbouwproject in Kafubu Bloc steunt. Naast het informatiemateriaal is op de stand materialen te koop die door mensen met een verstandelijke beperking gemaakt zijn, zoals stoffen, kunst en houtsnijwerk. De belangstelling was groot en we werden als een vreemde eend in de bijt gezien totdat we ons verhaal vertelden en de link met het tuinbouwproject gelegd was. Ook geldelijke steun werd gegeven door het kopen van onze spullen of gewoon een donatie in de collectebus.

  

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.